Skip Navigation

5.2.2011

Dnes jsem si pro Vás našla článek opět z časopisu ESENCE firmy Alcina.

Pěstěné ruce jsou korunou vaší krásy a nehty hrají klíčovou roli.
Vaše nehty prozradí o vašem zdraví a kondici více, než si myslíte. Změny tvaru nehtů, nehtového lůžka nebo měsíčku na nehtu mohou svědčit i o některých onemocněních.
Oproti tomu podélné rýhy, bílé flíčky a tečky jsou bezvýznamné. Jsou to následky mírného kolísání růstu nebo drobných zranění. Zdravé pěstěné nehty svědčí o rovnováze a dobré kondici.

Dopřejte si blahodárný účinek Výživného oleje na nehty každý den. Nehty si nestříhejte nůžkami, mohli byste si v nehtu vytvořit trhliny či praskliny. Pilník je nepostradatelným pomocníkem každé ženy. Je velmi jemným a efektivním nástrojem v péči o nehty. Několikrát týdně použijte Změkčovač na nehtovou kůžičku. Výsledek bude perfektní.

Dopřejte si pravidelně požitek z profesionální manikúry nebo masáže rukou. Je to vynikající relaxace a vaše pěstěné ruce budou hovořit jedním z nejkrásnějších jazyků světa.

Výživný olej na nehty pěstí poškozené nehty a navrací jim přirozenou pružnost. Jemná emulze se velmi rychle vstřebává. Pro silnější pěstící efekt nechejte olej působit celou noc a na ruce navlékněte bavlněné rukavice. Před lakováním odstraňte zbytky oleje Odlakovačem na nehty.
Na péči o nehty můžeme dále použít Změkčovač nehtové kůžičky, Lak na zpevnění nehtu, Vyhlazující podkladový lak, Lak na nehty a Rychleschnoucí krycí lak.

Všechny výše uvedené výrobky má ve své nabídce Alcina a my je pro Vás připravujeme v e-shopu salonu Markéta.

Krásný víkend Vám přeje Markéta