Skip Navigation

24.1.2011

Krásný den.
Dělala jsem si průzkum v našem e-shopu a zjistila jsem, že nejvíce ze všeho nabízeného zboží objednáváte výrobky Plantur39. Nedivím se, mám tyto výrobky také vyzkoušené a vím, že fungují. A v katalozích firmy Alcina se mi podařil najít zajímavý článek týkající se aktivních kapslí Plantur39. Tak přidávám trochu statistik.

PLANTUR39 Aktivní kapsle:
Nová studie dokončená v Německu potvrdila již známé účinky Plantur39 Aktivních kapslí. Po dobu 4 měsíců užívalo 25 žen ve věku 31-73 let, které mají problémy s dědičně podmíněným vapadáváním vlasů, 2 kapsle denně. Jejich účinek byl hodnocen pomocí dotazníku a speciální metody na měření růstu vlasů, tzv. trichogramu. (Trichogram je mikroskopické vyšetření, pri kterém lze stanovit fáze vlasového cyklu.)
Výsledky trichogramu prokázaly, že ctyřměsíční užívání Plantur39 Aktivních kapslí vede ke statisticky významnému snížení vypadávání vlasů. Došlo ke snížení množství vlasů v telogenní (klidové) fázi a byl potvrzen nárůst počtu vlasů v anagenní (růstové) fázi.
Po dvou měsících užívání kapslí Plantur39 hodnotilo 65,2% žen velmi významné snížení vypadávání vlasů. Téměř vetšina žen (82,6%) by doporučila svým známým užívání Aktivních kapslí Plantur39 při zvýšeném vypadávání vlasů.
Výsledky studie prokázaly, že pravidelné užívání Aktivních kapslí Plantur39 vede ke zlepšní růstu vlasů.

A já mohu už dodat pouze to, že celou řadu Plantur39 najdete v našem e-shopu a to stále s 20% slevou.

Pěkný den přeje Markéta

Aktivní kapsle Plantur39