Skip Navigation

13.1.2011

Vážení a milí.

Vítám Vás v nové rubrice našich stránek, která měla vzniknout zároveň se spuštěním těchto stránek, ale nedostatek času ji trochu zpozdil. Teď mám angínu, tak mám díky té odporné nemoci více času.

Začal nám nový rok, což by měl být magický předěl. Každý od nového roku něco očekává. Já si přála být víc zdravá, loňský rok jsem bohužel moc nebyla, ale asi to nevyšlo.
Je 13. ledna. Třináctka je také magické číslo. Někdo se ho bojí, někdo ho nesnáší, někdo ho má rád. Já ho mám ráda. Třináctého mám svátek, vlastně i náš salon. Musím ještě dodat svoje jméno. Jmenuji se Markéta Berková a jsem majitelka salonu Markéta a kosmetička a masérka. 13.1. má narozeniny moje sestra, takže jí ještě jednou přeji vše nejlepší. Vypadá to, že třináctky se asi opravdu nebojím a doufám, že bude příznivá k naší nové rubrice.

Já i mé kolegyně by jsme si v novém roce přály více práce. Naše práce je nádherná a je to i náš koníček a zároveň nás živí, proto by jsme si velmi přáli více Vašich návštěv a víc spokojených zákazníků.

Máme leden a mráz a přechody z teplem vyhřátých domovů do zimy venku jsou velmi nepříjemné pro celé naše tělo. Trpí naše vlasy, nehty a pleť.
Vy samy si můžete hodně pomoci. Základem je vynechávat koupel či sprchu těsně před odchodem do venkovního mrazivého počasí. Dále je vhodné používat koupelové a sprchové oleje. Doporučit můžu od české firmy salus. A samozřejmě používejte tělové krémy a oleje. Také můžu doporučit salus, nebo firmu Alcina.
Naše tělo je neustále vysušováno vodou, mýdlem, oblečením, klimatem a pleť na obličeji je nejjemnější a přesto ji nechráníme ani v mrazech žádným oblečením. Proto potřebuje důkladnější péči.
K domácímu ošetření patří denní a noční krém. Ideální je nyní péče krémem Fenchel, Myrrhe, Viola, které chrání pleť před mrazem a větrem a navíc jí vyhlazují a pěstí. V zimním období je pleť také třeba hydratovat a to v noci. Vhodný je třeba krém Cenia. Nezapomínejte také na make-up, je to další účinná ochranná vrstva proti mrazu a také před škodlivým UV zářením.
Vaše vlasy by při velkých mrazech měly být schovány v čepici a ruce, natřené Balzámem na ruce alcina, v rukavicích.
Všechny krémy jsou od německé lékařské firmy Alcina, se kterou již 15 let pracuji, znám ji a jsem s ní já i mé klientky velmi spokojená.

My Vám můžeme nabídnout další a profesionálnější péči. Masáž a masku a k tomu báječný odpočinek. I v péči o vlasy a nehty Vám náš personál rád poradí a rád Vám Vaše vlasy a nehty profesionálně ošetří.

Zdraví Vás Markéta