Skip Navigation

21.8.2013

Během léta je naše pokožka vystavena intenzivnímu slunečnímu záření, které způsobuje, že se množství vody obsažené v naší kůži snižuje. Pleť ztrácí pružnost, začne působit unaveným dojmem a začnou se tvořit vrásky.

Každá pleť potřebuje péči a v tomto případě pomůže novinka lékařské kosmetiky Alcina HYALURON 2.0.
Jedná se o gelový přípravek, který přináší extra porci hydratace díky velkým a malým molekulám kyseliny hyaluronové. Velké molekuly kyseliny hyaluronové vytvoří na pleti vysokomolekulární síť, která okamžitě vytváří vzhled hladké a plné pokožky. Malé molekuly kyseliny hyaluronové pronikají hlouběji do pokožky a tam zlepšují držení buněk pohromadě. Pleť získá mnoho vlhkosti, zlepší se hospodaření s vodou a zjemní se drobné vrásky.

HYALURON 2.0 ALCINA je luxusní hydratační přípravek s pumpičkou pro lepší dávkování. Já osobně ho nanáším rovnou na pleť obličeje a to kapku na čelo, tváře, bradu, nos a krk a ihned jemně rozetřu prsty. Gel se okamžitě vstřebává. Pokud máte pleť sušší je po vstřebání gelu vhodnější přidat váš běžný krém. Dá se použít ráno i večer. Já ráno přidávám Liftingový krém a večer momentálně střídám krém Q10 a Myrrhe. Zvykla jsem si ho použít i přes den, pokud ovšem nemám make-up. Gel okamžitě pleť osvěží, zjemní a zpevní. Další krém již přes den nedávám.

HYALURON 2.0 se mi velmi líbí, je to povedená novinka firmy Alcina.
Balení obsahuje 30ml výrobku a stojí 798,-Kč.

K dostání je v salonech pracujících s kosmetikou Alcina.Informace jsem čerpala u firmy Alcina a z vlastních zkušeností.