Skip Navigation

24.5.2013

V pátek 24.května 2013 jsem byla pozvána na společenskou párty konanou k příležitosti oslavy 20.výročí uvedení lékařské kosmetické značky ALCINA společností Medac na český trh.

Pozvánka, kterou jsem obdržela slibovala večer plný fantazie, krásy a překvapení.
S firmou Medac spolupracuji již téměř těch nádherných dvacet let a protože jsem již nějaké akce a školení pořádané touto firmu zažila, tušila jsem, že se bude jednat opravdu o krásný večer.

Ale skutečnost předčila moje očekávání.

Párty se konala v brněnském Domě umění a již vstup do této nádherné budovy byl velkolepý.
Červený koberec a fotografové.
Můj první pocit byl, že jsem určitě někde jinde a chtěla jsem se otočit a vrátit rychle do auta. Pak jsem si ale všimla velkých nápisů ALCINA a s údivem si pomyslela, že jsem na správném místě a že to vypadá na ještě větší párty, než jsem předpokládala.
Hned u vchodu jsem byla přivítána mladými slečnami, které dokonce věděli mé jméno. Obdržela jsem náramek "ALCINA má 20" a kartičku, kterou mi při odchodu vymění za dárek.
Vstup byl opravdu jak pro filmové hvězdy. Po červeném koberci jsem kráčela poprvé a nádherná hala již byla plná kolegyň kosmetiček, kadeřnic a kadeřníků.
Všudypřítomní číšníci nabízeli občerstvení a šampaňské a fotografové fotili a fotili. Nechtěla jsem svým fotografováním mobilním telefonem fušovat do řemesla profesionálům, takže nepřikládám ani jednu fotografii z této velkolepé akce. Párty zahájili svým proslovem zakladatelé firmy Medac manželé Kateřina a Bohdan Janákovi a pak už následovala zábava a raut.
Na večírku jsem samozřejmě potkala mimo nových tváří i kolegyně z celé republiky, které již znám z dřívějších alcina akcí. Bylo velmi milé je opět vidět a v družném hovoru jsme procházely všechny tři patra Domu umění.
Byl to opravdu večer plný fantazie, krásy a překvapení.
Na velkých interaktivních obrazovkách jsme si mohli připomenout celých dvacet let Alciny, prohlédnout fotografie a videa ze školení, slavnostních setkání a společných dovolených, které firma Medac pořádá.
V jiné místnosti byl hudební pultík, kde se po zahrání jednoduché melodie rozsvítilo světýlko na mapě československé republiky na místě, kde se nachází váš salon.
Ano čtete správně, na mapě československé republiky. Firma Medac spolupracuje i s kolegy ze Slovenska.
Následovalo nádherné představení tanečníků, nejen na zemi, ale i ve vzduchu, krátké, ale výstižné a úžasné zhodnocení dvacetiletého působení firmy Medac v číslech paní Kateřinou Janákovou a zajímavý proslov zástupce německé delegace z Bielefeldu.
A pak už přišlo velké překvapení večera, vystoupení slovenského zpěváka a skladatele Mekyho Žbirky. Zazpíval nám všem známé písničky a po nekončícím potlesku i přidával.
Jeho melodie nás roztančily a v tanci jsme pokračovali pod taktovkou dýdžeje až do pozdních nočních hodin.


Děkuji za pozvání na nádhernou párty, děkuji za úžasnou kosmetiku Alcina a přeji vše nej do dalších let :-)