Skip Navigation

2.7.2012

DETOXIKAČNÍ NÁPLASTI BIOMAGICK, 14 ks

100% přírodní produkt - detoxikační náplasti biomagick s certifikátem

Balení: obsahuje 14ks polštářků s aktivní látkou a 14ks speciálních náplastí.
Určeno pro 7 denní kůru očisty těla ( dle učení Tradiční čínské medicíny je 7-denní kůra optimální dobou k očistěě těla od škodlivých toxinů).

Detoxikační náplasti jsou bezpečná, neinvazivní a účinná cesta očisty těla. Podporují absorbci toxických a zdraví nebezpečných látek z těla skrze pokožku. Tento proces je nejen revitalizační a čistící, ale také zároveň posiluje imunitní systém. Následkem může být mimo jiné zlepšení cirkulace krve a lepší funkce metabolismu. Díky mírnému zahřátí v místě aplikace podporuje také dobrý a kvalitní spánek a uvolňuje svalstvo.

Princip fungování:
Podle čínské medicíny má naše tělo více než 360 akupunkturních bodů, přičemž více než 60 bodů se nachází na chodidlech nohou. Jsou to reflexní zóny našich vnitřních orgánů. Je úzký vztah mezi přříslušnými reflexními zónami na chodidlech a umístěním náplastí, které takto lehce absorbují toxické látky z těla. Detoxikační náplasti přímo působí na reflexní body na chodidlech nohou. Tak, jako cílem reflexních masáží je stimulace vnitřních orgánů, podobné detoxikační náplasti stimulují jednotlivé orgány v lidském těle, podporují celkovou rovnováhu organismu a působí léčebně. Mají fantastický vliv na interní zdraví člověka.
Již po 1. použití lze odhadovat, jaký je stupeň toxicity našeho organismu podle zabarvení a nebo zápachu použitých náplastí (zabarvení od světle šedé až k tmavě hnědé). Přři používání dochází k redukci zabarvení a zápachu použitých náplastí.

Složení: Bambusový ocet, dřevní ocet, turmalín, chitosan, dextran, vitamín C, detoxikační bylinné výtažky.

Pro koho jsou určené detoxikační náplasti?
✴ pro lidi, kteří se lehce unaví
✴ pro lidi, které se o sebe starají a chtějí očistit své tělo
✴ pro lidi, kteří pociťují bolesti v kloubech, krku a zádech
✴ pro lidi, kteří těžce manuálně pracují
✴ pro lidi, kteří dbají o své zdraví
✴ pro lidi, kteří trpí špatným spánkem
✴ pro ženy, které jsou po porodu
✴ pro starší, slabší lidi, studenty a aktivní sportovce, atd.

Doba expirace: 2 roky
Země původu: Čína


Použití:
1. Před použitím umyjte chodidla. Pro lepší účinnost používejte během spánku.
2. Otevřete ochranou folii , vyjměte detoxikační polštářek, a jednu samolepící náplast.
3. Odstraňte ochrannou vrstvu z lepící náplasti a přřiložte na ni do středu detoxikační polštářek, psaným textem na lepicí náplast, druhá perforovaná strana přilne k tělu.
4. Prášek v polštářku před nalepením rovnoměrně rozmístit po celé jeho ploše.
5. Pro ochranu můžete použít ponožky, které zabrání případnému sesunutí náplasti během spánku, nebo znečištění prádla.
6. Náplasti musí přilnout k tělu celou svojí plochou, jinak jsou neúčinné.
7. Doba aplikace 8-10h

Účinky náplastí:
✴ odstranění škodlivých látek z těla během spánku, zlepšení spánku
✴ zlepšování cirkulace krve, urychlování metabolismu
✴ na chronické dýchací problémy nebo astma
✴ posílení imunitního systému
✴ uvolňování svalstva a tedy i snížení tělesných bolestí
✴ podstatnému snížení tělesné únavy, znatelné zvýšení fyzické energie
✴ zmírnění otoků na těle
✴ odstranění nepříjemného zápachu z nohou v neposlední řadě k stimulaci různých zdravotních problémů, které dříve nebo později nastávají s přibývajícím stářím každého lidského organismu

Upozornění:
✴ Náplasti jsou určeny pouze pro vnější použití.
✴ Náplasti skladujte mimo dosah dětí a na suchém místě při pokojové teplotě.
✴ Nepoužívejte náplasti na oči a otevřené rány, na popáleniny, na obličej, na podrážděnou nebo citlivou pokožku, používejte výhradně náplasti z nepoškozeného sáčku
✴ Náplasti nejsou vhodné pro těhotné a kojící ženy, děti do 6let a lidi s alergií na leukoplast.
✴ V přřípadě, že při použití pociťujete nějaké těžkosti, ihned náplast odstraňte.
✴ Náplasti nikdy nepoužívejte opakovaně!

Proč potřebujeme očistit tělo od toxinů?
Toxiny střádající se ve Vašem těle, vyvíjejí tlak na životně důležité orgány. Ubírají Vám energii a pozornost. Cítíte se unavení a nemocní. Přřispívají k celulitidě a přibývání na váze. Špatně spíte, podporují vypadávání vlasů, způsobují nemoci a spoustu dalších věcí. Lymfatický systém hraje důležitou roli v těle, reguluje imunitní systém a zbavuje toxinů. Když je lymfatický systém zablokován, lymfatické tekutiny se hromadí a celý systém je napaden toxiny. Myšlenkou této asijské technologie je, že extrakt obsažený v detoxikačních náplastech pomáhá obnovit lymfatický systém. Zaměřuje se také na odstranění metabolických odpadů a toxinů z těla, vyživuje buňky a zlepšuje metabolismus. Záměrem konečného výsledku je, že pomůže snížit nadměrné tělesné tekutiny,poskytne uklidňující účinek na nervový systém a zvýší tělesnou energii. Časté použití této technologie může zlepšit vzhled pokožky, omlazuje kolagenní vlákna a zpomaluje proces stárnutí.

Co můžeme očekávat od detoxikace?

Detoxikací váš organismus odbourává odpadové látky. Po takové očistě vaše těělo zvyšuje hladinu fyzické, duševní a sexuální energie, expandovat začíná i vaše kreativita. Cítíte se jako znovuzrození, jako úplně jiný člověk.