Skip Navigation

26.3.2012

Peeling 3x jinak

Peeling je důležitá součást kosmetické péče. Nejen, že pomůže pleti zbavit se odumřelých buněk, které se přirozeně nedokázaly odloupnout, ale také připraví pleť na následnou péči a zvýší její efekt.

ALCINA nabízí tři druhy peelingu. Důležité je vybrat správný typ peelingu na vaši pleť a správně peeling použít.

Mechanický peeling - Aktivní peeling využívající jemný křemičitý granulát, který stimuluje přirozeným způsobem prokrvení a odstraňuje suché šupinky kůže. Pleť získá hebký, hladký vzhled a vypadá svěžeji.
Je určený pro všechny typy pletí.
Použití: 1-2krát týdně

Enzymatický peeling - Soft Peeling, který neobsahuje žádné abrazivní částice a funguje na enzymatické bázi a nikoli na mechanické. Okamžitě a znatelně zlepší stav pleti, je vhodný pro pleť nečistou nebo citlivou s rozšířenými žilkami.
Použití: 1-2krát týdně

Chemický peeling - AHA-Fluid, 10%, který je ideální pro nečistou pleť se sklonem k akné. Jako lehký chemický peeling uvolňuje vývody mazových žláz a výrazně zjemňuje póry. Redukuje nadměrnou produkci mazu a podporuje regeneraci pleti. Při pravidelném používání vypadají póry jemnější a pleť má jasnější, rovnoměrnější a zářivější vzhled. Přípravek povzbuzuje obnovu kůže. Je možno jej doporučit i pro pleť s tmavými pigmentovými skvrnami, neboť zmírňuje barevné rozdíly pleti.
Použití: každý večer na očištěnou pleť naneste dostatečné množství, vynechte okolí očí a rty, nekombinujte s jiným krémem! Ráno omyjte naneste Denní a noční fluid, případně make-up. Kúra AHA-fluidem, 10% se doporučuje po dobu 5-8 týdnů podle stavu pleti. Před dovolenou se sluníčkem se doporučuje vysazení AHA-fluidu minimálně týden před odjezdem. Hrozí vznik pigmentových skrvrn!


Při používání peelingu se řiďte i svým citem. Pokud máte pleť jemnou a bez šupinek není peeling zapotřebí, nebo maximálně jednou za měsíc.


Pěkné jarní dny :-)