Skip Navigation

2.2.2012

Jak vybrat správný make-up.

Přirozeně, že záleží na typu pleti. Alcina nabízí tyto typy make-upů.

MAKE-UP BASE je vyrovnávací základ pod make-up, který vyhlazuje drobné linky a vrásky a prodlužuje trvanlivost make-upu. Je určený pro všechny typy pletí a vytvoří perfektní, hladkou a zářivou pleť.
LIFTING FOUNDATION je vydatný krémový make-up určený pro suchou a náročnou pleť. Má dobrou krycí schopn...ost, hedvábný vzhled a vyhlazuje vrásky již po prvním nanesení. Můj osobní favorit :-)
LONG LASTING FOUNDATION je krémový make-up, konzistence fluidu s dlouhotrvajícím efektem se střední krycí schopností. Matuje pleť.
TINTED DAY CREAM je tónovací emulze s lehkou krycí schopností pro přirozeně zářivý vzhled, určená pro každý typ pleti.

Výše uvedené make-upy jsou kromě Make-up Base v balení s praktickým hygienickým dávkovačem.

PERFECT CREAM MAKE-UP je kompaktní krémový make-up, vydatný a ochranný. Je určený pro normální až suchou pleť. Má silné krycí schopnosti sametového vzhledu. Je balen v kazetě se zrcátkem a houbičkou.
ULTRA MAT MAKE-UP je kompaktní krémovo-pudrový make-up určený pro smíšenou až lehce mastnou pleť se střední krycí schopností přirozeného matného vzhledu. Díky inovativní technologii se krémová textura mění v průběhu nanášení v lehký pudr. Je balen v kazetě se zrcátkem a houbičkou.
POWDER MAKE-UP je podklad a pudr v jednom. Perfektně vyrovnává zhled pleti, matuje a působí přirozeně. Je balen v kazetě se zrcátkem a houbičkou.
CONCEALER FLUID je jemný tekutý korektor určený pro krytí nedostatků pleti a prosvětlování tmavých kruhů kolem očí. Nanáší se štětečkem a vklepává prsty, neroztírá! případně přepudruje.
COVER FLUID je krycí fluid, který pomáhá vyrovnávat nerovnosti pleti. Nanáší se aplikátorem a jemně rozetře.

Dnes jsme probrali make-upy a příště se zaměříme na pudry.


DEKORATIVNÍ KOSMETIKA ALCINA - ZDRAVÍ, PŘIROZENOST A KREATIVITA!Pěkný den :-)