Skip Navigation

18.1.2011

RICH ANTI AGE KRÉM

Rich Anti Age krém je exkluzivní novinka do programu pleťové kosmetiky Alcina. Jedná se o novou intenzivní péči s inovativní Anti-Age technologií vhodnou pro velmi suchou pleť a to pro zákaznice se zralou pletí i jako kúra pro mladší, velmi suchou pleť nárazově pro její oživení. Přípravek díky obsahu ploštičníku hroznatého chrání pleť před hormonálním stárnutím.RICH ANTI AGE KRÉM 50ml je krém velice vhodný pro zralou, velmi suchou pleť, která navíc potřebuje dodat anti-age účinné látky (řeší problémy hormonálního stárnutí pleti). Je ale také vhodný jako kúra pro mladší, suchou pleť, která potřebuje nárazově vitalizovat.
Rich Anti Age krém řeší hned dva problémy najednou: vydatnou péči a účinné ošetření proti známkám stárnutí pleti jako jsou vrásky, ztráta, pružnosti a snížená tvorba hydratačních faktorů.
Díky kombinaci kyseliny hyaluronové a výtažků z ploštičníku hroznatého zlepšuje pleťovou strukutru a tak vyplňuje drobné vrásky. Obsažené máslo z mimózy a cupuacu intenzivnvě a dlouhodobě pěstí pleť. Dodává pleti mladý a svěží vzhled.
Použití: Ráno a nebo večer naneste na vyčištěnou pleť.