Skip Navigation

9.12.2011

Fascination Styling je unikátní série 5 nových stylingových přípravků pro objem a pevnost účesu určená pro profesionální použití v salonu i domácí styling. Označní přípravků faktory Flex (flexibilita účesu) a Hold (stupeň zpevnění) umožňuje snadnou orientaci a jistou volbu při výběru vhodného přípravku pro požadovaný styling.

Ansatz-Volumen-Spray je pěnový sprej pro objem a zpevnění odrostu. Díky speciálnímu aplikátoru se snadno a cíleně nanáší po pěšinkách přímo ke kořínkům. Má extra silný a dlouhodobý efekt. Ideální v kombinaci s přípravkem Styling-Mousse.
Extra: Super posilovač objemu.
Parfemace: svěží ovocná vůně broskve a rybízu
Nyní sleva 15%: 287,-Kč. Běžná cena: 338.-Kč

Forming-Gel je formovací gel pro ultra silné zpevnění. Ideální pro extravagantní styling. Vlasům dodá přirozený a hedvábný lesk. Lze jej snadno vyčesat.
Extra: Ultra silné zpevnění pro extravagantní účes.
Parfemace: ovocná vůně mandarinky a citrusů a květinová vůně jasmínu a konvalinky
Cena: 298,-Kč

Styling-Lack je fixační lak pro velmi silné zpevnění s mechanickým roprašovačem. Po aplikaci lze vlasy ještě upravit, maximální efekt během 60 sekund.
Extra: Velmi silná fixace do 60 sekund.
Parfemace: svěží ovocná vůně granátového jablka, ananasu a melounu.
Nyní sleva 10%: 224,-Kč. Běžná cena: 248,-Kč

Styling-Mousse je pěnové tužidlo pro větší objem a zpevnění. Velmi jemná pěna se snadno aplikuje a při fénování rychle schne. Účesu dodá objem a zpevnění. Ideální v kombinaci s přípravkem Ansatz-Volumen-Spray.
Extra: Vhodné i pro dlouhé vlasy.
Parfemace: svěží ovocná vůně broskve a rybízu
Nyní sleva 10%: 206,-Kč. Běžná cena: 228,-Kč

Styling-Spray je jemný sprej pro zpevnění vlasů od kořínků ke konečkům. Sprej dodává vlasům dlouhodobé zpevnění a maximální pružnost. Nelepí a lze jej snadno vyčesat. Ideální v kombinaci s přípravkem Styling-Mousse.
Extra: Jemné zpevnění, snadná aplikace
Parfemace: svěží květinová po růži a frézii
Nyní sleva 10%: 323,-Kč/400ml. Běžná cena: 358,-Kč

K zakoupení v salonu Markéta a v e-shopu www.salonmarketa.berx.cz

Fascination Styling