Skip Navigation

18.10.2011

Dárkové balíčky pro muže


I naši pánové si zaslouží luxusní péči. Alcina si pro ně připravila tři dárkové balíčky.

První je balíček Šamponu a Tonika Alpecin proti vypadávání vlasů.
Kofeinový šampon Alpecin C1 je základním produktem nápomocným při dědičně a hormonálně podmíněném vypadávání vlasy u mužů. Tonikum Alpecin Liquid je určené pro každodenní aktivaci vlasových kořínků. Jde o roztok účinných látek, který se vmasíruje do pokožky hlavy a nesmývá se. Jako dárek získáte pánskou neoprenovou etui v černé barvě, která pojme vše potřebné na týdenní cestu.

Druhý je balíček Alpecin Double Effect šampon a Tonikum proti vypadávání vlasů.
Šampon Double Effect účinně bojuje vedle vypadávání vlasů také s lupy, které tento problém často provázejí. Jako doplněk péče je následně určené Tonikum Alpecin Liquid pro každodenní aktivaci vlasových kořínků. Jde o roztok účinných látek, který se vmasíruje do pokožky hlavy a nesmývá se. Jako dárek získáte pánskou neoprenovou etui v černé barvě, která pojme vše potřebné na týdenní cestu.

Třetí je balíček Šampon Alpecin + Syling pro muže Alcina.
Kofeinový šampon Alpecin Hair Energizer C1 je základním produktem nápomocným při dědičně a hormonálně podmíněném vypadávání vlasů u mužů. K tomu si můžete vybrat z novinkové řady Alcina Styling pro muže jeden přípravek (Matt Wax, Gel Wax, Struktur Wax nebo Styling Gel). Jako dárek získáte pánskou neoprenovou etui v černé barvě, která pojme vše potřebné na týdenní cestu.Již brzy zakoupíte v salonu Markéta a v e-shopu.