Skip Navigation

15.6.2011

Alcina si pro vás připravila báječné letní novinky.

All-over-Cream je tělový krém pro sluncem namáhanou pokožku, který dodá hydrataci a pěstí. Díky obsahu účinné látky Aquacacteen zajistí pleti vysokou míru vlhkosti, dále zklidňuje a chrání obzvláště namáhané partie těla (nohy, ruce) s decentní letní parfemací.

Body Spray je tělový sprej ideální k občasnému osvěžení. Zahaluje pokožku do lehké letní vůně a zanechává příjemný osvěžující pocit. Nepoužívejte na narušenou pokožku.

Shower a Peel je sprchový gel a peeling v jednom. Jemné brusné částečky vyhlazují pokožku a zanechávají ji hebkou a čistou. Příjemná letní parfemace přináší osvěžující pocit.

Sluneční sprej je dvoufázový sluneční sprej účinně chránicí pokožku a vlasy před negattivními vlivy slunečního záření. Díky aktivnímu komplexu se širokospektrým filtrem a vitaminem E se vlasy při pobytu na slunci či ve slané vodě nevysušují. Použití: Dobře protřepejte a před opalováním nastříkejte na tělo a vlasy, nanášejte opakovaně během dne. Díky 100ml balení je sprej vhodný i do příručního zavazadla na palubu letadla.

Sluneční šampon na tělo a vlasy je sprchový gel a šampon v jednom, což je přesně to, co vaše pokožka i vlasy potřebují po celodenním pobytu na slunci. Zbaví vlasy zbytků soli nebo chloru a díky příjemné ovocné vůni osvěží vaše smysly. Přírodní výtažky z mléka a medu pěstí, regenerují a hydratují vlasy i pokožku, které se pobytem na slunci a ve slané vodě vysušují. Usnadňuje rozčesávání vlasů a působí antistaticky. Díky 100ml balení je šampon vhodný i do příručního zavazadla na palubu letadla.