Skip Navigation

17.3.2011

Jsou-li vaše tělo a duše znaveny chladným počasím, nechte se již nyní inspirovat a vpusťte do svého života žhavé "barvy ráje" z nové kolekce dekorativní kosmetiky ALCINA. Přivítejte veselé a lákavé make-up trendy pro sezonu jaro/léto 2011!

Colors of Paradise - snivé líčení - dvě tváře ráje

Tuto sezonu bude dominantní především líčení očí. Nepostačí však jen řasenka nebo linky, zazářit můžete pouze s odvážnými kreacemi pastelových barev! Tento trend vystihuje zbrusu nový odstín flower Očních stínů v tužce Duomatic. Zelený a tyrkysově modrý sypký stín můžete pohodlně nanášet aplikátorem se špičkou ve slabších i silnějších liniích a dopřát si jejich překrásné svěží kombinace. Pro nadcházející teplou sezonu je dále velmi žádané setkávání chladných barev v očních partiích s teplými odstíny na tvářích či rtech. Proč tedy nedoplnit mořsky chladné líčení očí s novým odstínem Rtěnky noisette a vše nekorunovat novinkovým Leskem na rty Lip Express v hřejivém odstínu siena.

Celé kolekci samozřejmě nechybí ani příslušné Laky na nehty - matný vhled v teplém neutrálním odstínu africa a trocha rebelie v růžovém odstínu cyclam. Neutrální tóny v líčení, které jsou dalším žhavým trendem sezony, naopak osloví ty z vás, které preferují přirozený vzhled. Ideálními pomocníky vám v takovém případě budou Oční stíny v novém odstínu light brown a také Pudr Powder Stamp odstínu natural v dóze se štětečkem a zrcátkem. Trend nové sezony perfekteně dotvoříte jemnou tvářenkou v bronzovém tónu, kterou zvýrazníte lícní kosti.


časopis ESENCE firmy Medac Alcina