Skip Navigation

MASÁŽE

PROHŘÍVACÍ MASÁŽ S RAŠELINOVÝM OBKLADEM

Zažeňte zimní chmury a načerpejte chybějící energii speciální prohřívací masáží s třezalkovým olejem a rašelinovými obklady.

Jedná o klasickou masáž celého těla, která je doplněná rašelinovým obkladem v nejvíce bolestivých místech náchylných k zatuhnutí – šíje, bederní oblast atd. Na tyto oblasti používáme speciální rašelinové prohřívací obklady, které jsou tvořeny plastovým obalem naplněným speciálně upravenou rašelinou pro zvýšení tepelné setrvačnosti. Tělo je masírováno a prohříváno speciálním olejem, který má i sám o sobě zahřívací efekt.

Teplý rašelinový obklad zlepšuje tonus kůže a podkoží, dochází k hlubokému prohřátí, relaxaci svalů a uvolnění vazivové tkáně, což značně zvyšuje efekt následné masáže.

Proceduru NEDOPORUČUJEME:
při akutních zánětech, horečnatých stavech a infekčních onemocnění, nádorovém onemocnění, kožních poraněních,
vysokém krevním tlaku, epilepsii, těžká onemocnění srdce a krevního oběhu
těhotným a kojícím ženám
přecitlivělost na teplo a otoky

Délka procedury: 60 min
Cena procedury: 780,-Kč
MASÁŽ A AKTIVIZACE TĚLA
Většina tělesných pochodů je závislá na nerušeném proudění tekutin celým systémem orgánů a masáže těla tento oběh účinně podporují. Masáž je velmi dobrou prevencí proti nemocem všeho druhu. Pomáhá tělo zbavovat škodlivin a stabilizuje srdce a krevní oběh a podporuje činnost všech vnitřních orgánů.
Jak svaly, tak i vazivo často tuhne, zkracuje se nebo otéká. To pak ovlivňuje držení těla a ovlivňuje celkovou pohyblivost. Po tisíciletí se používají masáže těla k uvolnění svalů, odstranění křečí a odstranění únavy. Vazivo se stává pružnějším, blokády kloubů zmizí, rozsah bezbolestného pohybu se rozšíří.
Masáže a aktivizace těla nejsou léčebnou formou ve smyslu klasické medicíny, nýbrž formou výchovy k vnímavosti. Chceme-li se naučit přijímat své tělo jako zdroj radosti a vyhnout se všemu co nám působí bolest, pak jsou masáže a aktivizace těla cenným pomocníkem.Potřebujete si odpočinout a zrelaxovat?

Přijďte na masáž. Masáž je nejlepší lék na unavené tělo i mysl.
RELAXAČNÍ MASÁŽ ZAD ............................................................. 320,- Kč (délka masáže do 30 min)

RELAXAČNÍ MASÁŽ CELÉHO TĚLA ................................................. 750,-Kč (délka masáže do 60 min)

BREUSSOVA MASÁŽ ZAD ............................................................. 360,-Kč (délka masáže do 30 min)

MASÁŽ ZAD LÁVOVÝMI KAMENY .................................................. 360,-Kč (délka masáže do 30 min)

HOTvitalax masáž zad (Breussova masáž + lávové kameny + peeling) ...... 780,-Kč (délka masáže do 60 min)

MASÁŽ NOHOU ...................................................................... 270,-Kč (délka masáže 25 min)

RAŠELINOVÝ OBKLAD ............................................................ 160,-Kč (délka 20 min)


Již od roku 1991 provádím klasické ( regeneračně relaxační) masáže zad, nebo celého těla. Dále nabízím masáž lávovými kameny, Breussovu masáž a HOTvitalax masáž. K masáži používám olejíčky lisované za studena české firmy Salus a ALCINA masážní oleje Relax a Vital.Klasická masáž je tradiční relaxační procedura, která zlepšuje prokrvení, uvolňuje svalové napětí, odstraňuje únavu a při bolestech poskytuje úlevu.

Breussova masáž je jemná masáž zad v oblasti páteře. Speciálními masážními hmaty za použití třezalkového oleje se docílí nabobtnání meziobratlových plotének a uvolnění nervů, které v páteřní oblasti vycházejí do celého těla. V některých případech je možné bezbolestné navrácení vychýlených meziobratlových plotének hrudních nebo bederních. Metoda pochází od Rudolfa Breusse (1899-1990) rakouského léčitele. Podle Rudolfa Breusse neexistují žádné opotřebované ploténky, se kterými už podle mnohých lékařů nelze nic udělat, ale pouze "zdegenerované", které se touto masáží znovu úspěšně regenerují.

Masáž lávovými kameny je jednou z nejlepších terapií na celkovou relaxaci a regeneraci organismu. Lávové kameny mají mimořádně silné energetické vibrace, které s teplem, které z kamenů sálá dokáží odstranit bloky důležitých bodů na meridiánech - energetických drahách a rozproudí energii v těle.

HOTvitalax masáž je kombinací Breussovy masáže a masáže lávovými kameny. Při tomto ošetření vám masérka provede i peeling zad. Dojde k celkovému uvolnění zad a příjemné relaxaci.

Jedná se o zcela novou masáž ALCINA, která vznikla kombinací alternativních metod – kombinace účinku masáže podle Breusse (Rudolf Breuss, 1899 – 1990, rakouský léčitel) s uvolněním pomocí masáže horkými kameny.
Při masáži se používají nové ALCINA oleje vyvinuté na základě poznatků z aromakologie a aromaterapie – Masážní olej Relax nebo Masážní olej Vital.
Nová masáž zad HOTvitalax nabídne zákazníkům další nevšední zážitek s úžasnou voňavou atmosférou uvolňující tělo i mysl.

Postup ošetření:
* peeling – aplikace Soft Peelingu
* masáž – HOTvitalax masáž zad horkými lávovými kameny a masáž podle Breusse masážními oleji RELAX nebo VITAL
* aplikace hedvábného papíru a odpočinek

Příjemnou wellness atmosféru navodí relaxační hudba, tlumené osvětlení, dostatečně temperovaná místnost a příjemná vůně oleje Relax nebo Vital.Konopný olej je bohatý na esenciální mastné kyseliny a obsahuje mnoho látek prospěšných pro lidský organismus. Je velmi účinný v péči o suchou a citlivou pokožku. Vyvážený obsah omega nenasycených mastných kyselin výrazně posiluje odolnost pokožky, má silné regenerační, zvláčňující, antibakteriální a protizánětlivé účinky, brzdí rozvoj alergických reakcí a stárnutí pokožky.

Třezalkový olej celkově zklidňuje a čistí citlivou, zánětlivou a podrážděnou pleť. Je velmi účinný při hojení kožních onemocnění, drobných řezných ran (má stahující účinky), pomáhá při ošetřování pohmožděnin, odřenin a popálenin, usnadňuje zacelení jizev, pokožku vyživuje a zjemňuje. Při masáži proniká do meziobratlových plotének, které se olejem nacucají. Třezalkový extrakt je kromě toho výborné antidepresivum a sedativum, příznivě působí při psychických poruchách, neklidu a nespavosti.

Masážní olej Relax Alcina zklidňuje, zvyšuje seběvědomí a působí proti strachu a stresu. Obsahuje levanduli, vanilku, pačuli a santalové dřevo.

Masážní olej Vital Alcina dodává energii, působí proti smutku, depresi, jarní únavě a má omlazujicí schopnost. Obsahuje pomeranč, grapefruit a limetku.Význam masáže:
při masáži dochází k lepšímu prokrvení masírovaných oblastí, uvolňuje se svalové napětí, odstraňuje únavu a při bolestech poskytuje úlevu, přispívá k usnadnění odtoku zplodin látkové výměny a kyseliny mléčné, které vyvolávají únavu, jsou častou příčinou bolestí, otoků a podílejí se například na vzniku celulitidy, díky okysličení buněk a zlepšení jejich činností dochází ke zvýšení výživy pokožky, podkožního vaziva, ale i svalů, působí příznivě na nervovou soustavu, uvolňuje tělo i mysl a zbavuje ho celodenní únavy a napětí
KONTRAINDIKACE MASÁŽÍ:

•jakékoli onkologické problémy ( nádorová onemocnění )
•při kožních vyrážkách ( plísně, vředy, nádory, bulky, hnisající ložiska, apod. )
•všechny akutní stavy ( horečka, záněty, virózy a jiné infekce, akutní blokády, apod. )
•choroby srdce (infarkty, srdeční arytmie, vysoký krevní tlak, apod.) - je vhodné se poradit s lékařem
•problémy se srážlivostí krve a kornatění tepen
•záněty žil, zánětech svalů, kloubů ( akutní revmatismus, artrózy, akutní dny, apod. )
•velké varixy ( křečové žíly )
•osteoporóza ( podle stupně pokročilosti )
•těžké stavy plicní a kostní tuberkulózy
•opilost, požití psychotropních látek
•zácpa a další zažívací potíže - je vhodné se poradit s lékařem
•gravidita nebo menstruace


PORADA S LÉKAŘEM:

•choroby srdce (infarkty, srdeční arytmie, vysoký krevní tlak, apod.)
•při cukrovce
•při epilepsii
•u chronických kožních chorob
•u křečových žil
•v těhotenstvíTěší se na Vás masérka Markéta.

Člověk by se měl starat více o duši než o své fyzické tělo;
protože dokonalost duše vyvažuje nedostatky těla,
ale bezduchá tělesná síla duši nevylepší.
Demokritos