Skip Navigation

KOSMETIKA

Kosmetika je ošetření Vaší pleti, ale i báječný odpočinek.
Nejdůležitější z celého kosmetického ošetření je masáž, která je nejúčinnější proti stárnutí pleti a zároveň se u ní nádherně zrelaxujete.


Kosmetické ošetření a prodej kosmetiky Alcina.

Cena kosmetického ošetření se pohybuje od 500 do 1500 korun.
Záleží na typu pleťové kúry a použité kosmetiky.

Kosmetické ošetření obsahuje odlíčení+čistící masáž, peeling (dle potřeby), hloubkové čištění (dle potřeby), relaxační masáž, masku na pleť, oči a rty, úpravu obočí, barvení řas a obočí, konečný krém.

Nabízíme i depilaci teplým voskem.Těšíme se na Vás.
V salonu Markéta pracujeme kosmetikou Alcina.

Kosmetika Alcina je německá lékařská kosmetika. Je to přes sto let stará rodinná firma. V jejím sortimentu najdete pleťovou kosmetiku, tělovou, vlasovou i dekorativní kosmetiku. Touto velmi účinnou a zároveň jemnou kosmetikou u nás v salonu pracuje kosmetička Markéta.
Všechny krémy kosmetiky Alcina si můžete vyzkoušet při kosmetice, případně obdržíte od kosmetičky vzoreček krému a katalog do kterého vám kosmetička vyznačí krém vhodný pro vaši pleť.


Kosmetika Alcina nabízí různé pleťové kúry a ošetření:

ČISTÍCÍ KÚRA NA CITLIVOU PROBLEMATICKOU PLEŤ - OŠETŘENÍ ZAMĚŘENÉ NA HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ, ZKLIDNĚNÍ A ZMATNĚNÍ NEČISTÉ PLETI A AKNÉ

Ošetření obsahuje odlíčení, rychlou čistící masáž, hloubkové čištění, masku na pleť, oči a rty, závěrečný krém.
Ošetření trvá 60 minut a stojí 480,-Kč
Dopřejte si letní ošetření s hydratačním efektem!

Speciální letní ošetření trvá 60 minut. Jeho nejdůležitější součástí je masáž, která působí proti stárnutí pleti a zároveň představuje úžasnou relaxaci. Samotná masáž trvá 25 až 30 minut.

Při ošetření se využívá především hydratačního efektu:

•masáž pomocí Kolagenového krému a Hydratačního séra
•hloubková hydratace díky hydratačnímu gelu Hyaluron 2.0 a speciální novince SKIN ICE, hydratační chladivé masce, nebo další hydratační novince Hyaluron 2.0 masce, po kterých vaše pleť rozkvete a bude zářit
•k ošetření očního okolí Balzám na oči nebo Oční gel
•balzám na vyživení rtů
•k závěrečné péči Liftingový krém, Aktivní sérum, Skin manager bodyguard, který ochrání pleť před prachem, pylem a popílkem a na závěr Skin manager Perfektionista, který vytvoří na pleti matný hebký pudrový efekt


Výrazné vyhlazení, osvěžení, hydratace, relaxace, rozjasnění a zpevnění kontur – to jsou efekty Ošetření s hydratačním efektem.


Cena 880,- Kč (ošetření obličeje a krku)
Cena 1200,- Kč (ošetření obličeje, krku i dekoltu)