Skip Navigation

KOSMETIKA

Kosmetika je ošetření Vaší pleti, ale i báječný odpočinek.
Nejdůležitější z celého kosmetického ošetření je masáž, která je nejúčinnější proti stárnutí pleti a zároveň se u ní nádherně zrelaxujete.


Kosmetické ošetření a prodej kosmetiky Alcina.

Cena kosmetického ošetření se pohybuje od 400 do 1500 korun.
Záleží na typu pleťové kúry a použité kosmetiky.

Kosmetické ošetření obsahuje odlíčení+čistící masáž, peeling (dle potřeby), hloubkové čištění (dle potřeby), relaxační masáž, masku na pleť, oči a rty, úpravu obočí, barvení řas a obočí, konečný krém.

Nabízíme i depilaci teplým voskem.Těšíme se na Vás.
V salonu Markéta pracujeme kosmetikou Alcina.

Kosmetika Alcina je německá lékařská kosmetika. Je to přes sto let stará rodinná firma. V jejím sortimentu najdete pleťovou kosmetiku, tělovou, vlasovou i dekorativní kosmetiku. Touto velmi účinnou a zároveň jemnou kosmetikou u nás v salonu pracuje kosmetička Markéta.
Všechny krémy kosmetiky Alcina si můžete vyzkoušet při kosmetice, případně obdržíte od kosmetičky vzoreček krému a katalog do kterého vám kosmetička vyznačí krém vhodný pro vaši pleť.


Kosmetika Alcina nabízí různé pleťové kúry a ošetření:

ČISTÍCÍ KÚRA NA CITLIVOU PROBLEMATICKOU PLEŤ - OŠETŘENÍ ZAMĚŘENÉ NA HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ, ZKLIDNĚNÍ A ZMATNĚNÍ NEČISTÉ PLETI A AKNÉ

Ošetření obsahuje odlíčení, rychlou čistící masáž, hloubkové čištění, masku na pleť, oči a rty, závěrečný krém.
Ošetření trvá 60 minut a stojí 380,-Kč
Dopřejte si podzimní ošetření se sílou koenzymu Q10!

Během léta bylo naše tělo atakováno extrémními změnami. Nízké teploty byly střídány tropickými a extrémní sucho prudkými bouřemi. S tím vším se muselo naše tělo vypořádat a vydávalo tak více energie a tím trpěla i naše pleť.

A proto Alcina přichází se speciálním ošetřením, které doplní pleti energii tak, aby zvládla následky léta a zároveň se připravila na příchod podzimu.

Využijeme sílu koenzymu Q10, k masáži použijeme Krém Q10 a Energy ampule, provedeme hloubkovou hydrataci a důkladné čištění díky exkluzivní kombinaci Soft peelingu s vyšlehaným Hyaluron 2.0 Pleťovým gelem. Masku zvolíme dle stavu pleti a pro posílení odolnosti pleti zvolíme jako podklad Pěstící kapsli. Kombinace ceramidů, vitamínů A a E, jojobového a brutnákového oleje dodají pleti vitalitu a posílí odolnost. Oční okolí ošetříme Balzámem na oči, nebo Očním gelem a na rtíky dáme balzám. K závěrečné péči použijeme Krém Q10, nebo Hyaluron 2.0 Pleťový krém.

Speciální podzimní ošetření trvá 60 minut. Nejdůležitější je masáž, která je nejúčinnější proti stárnutí pleti a zároveň úžasná relaxace. Masáž trvá 25 minut.

Cena 880,- Kč (ošetření obličeje a krku)
Cena 1200,- Kč (ošetření obličeje, krku i dekoltu)